איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצונים
איטום קירות חיצונים

אנשים רבים מכירים את הרגע הזה שבו הם רואים רטיבות בקיר הבית שלהם. בדרך כלל, המשמעות של כתם רטיבות שכזה היא שישנה נזילה כל שהיא, ושצריך לטפל בה כמה שיותר מהר. לפעמים, הנזילה נובעת מתוך איטום קירות חיצוניים לקוי, ולצורך כך נדרש לבצע איטום קיר חיצוני נגד רטיבות.
מה התהליך המקצועי והשלבים בביצוע איטום קירות חוץ? באילו חומרים משתמשים לצורך אטימת קירות חיצוניים? ומתי נדרש לבצע איטום קיר חיצוני בסנפלינג? על כל השאלות האלה תקבלו תשובה במאמר הבא.

כיצד מתבצע התהליך של איטום קירות חיצוניים?

ראשית כל, בעל המקצוע יאתר את מקורה של הנזילה. מדובר בעבודה לא פשוטה בכלל, שדורשת ניסיון ומומחיות. אם טועים בשלב הזה, ההשלכה היא קריטית והאיטום לא יעזור לבעיה. שנית, בעל המקצוע ינקה את הקיר הרטוב ויקלף את החלקים שניזוקו. בשלב זה יש להמתין עד לייבוש הקיר.
לבסוף, יתבצע האיטום עצמו. האיטום יכול להיעשות על ידי התזת חומר פוליאוריטני או פרופילה חיצוני. לאחר מכן, יתבצעו הגימורים. בעל המקצוע ישייף את הקיר כדי להחליק אותו, ויצבע את הקיר כדי שיחזור למראהו הקודם.

מי ומתי צריכים שירות איטום קירות חיצוניים?

שירות איטום קירות חיצוניים יידרש בדרך כלל כאשר ישנה נזילה שנובעת מבלאי בקירות הבניין או מליקוי בנייה שמקורו בביצוע איטום קירות חוץ לקוי ולא אפקטיבי. לכן, אם מצאתם בביתכם כתם של רטיבות ואתם חושדים שישנה נזילה, חשוב מאוד שבעל המקצוע יבחן את המצב באופן יסודי ויבדוק האם נדרש גם איטום קיר חיצוני נגד רטיבות.

לבחור חברת איטום קיר חיצוני בסנפלינג שתתאים לך

במצבים מסוימים, נדרש לבצע אטימת קירות חיצוניים, אך אין אפשרות נגישה ובטוחה להגיע לקיר החיצוני על מנת לבצע בו עבודת איטום. בשונה מכך, כאשר נדרש לבצע איטום קיר חיצוני בבית קרקע, ניתן להשתמש בסולם או בפיגומים כדי להגיע בצורה נוחה לקיר החיצוני כדי לאטום אותו. אך כאשר מדובר בבית גבוה יותר, ואין אפשרות להשתמש בסולם, בפיגומים או במנוף – אין מנוס מלבצע איטום קיר חיצוני בסנפלינג.

איטום קיר חיצוני בסנפלינג, כשמו כן הוא, איטום קיר חיצוני נגד רטיבות שנעשה על ידי בעל מקצוע שנתלה בחבלי סנפלינג מהצד החיצוני של הבניין. מדובר בעבודה מסובכת ומורכבת, שחייבת להיעשות על ידי בעל מקצוע עם ניסיון רב. לכן, כאשר בוחרים חברה לביצוע איטום קיר חיצוני בסנפלינג, חשוב לוודא שבעלי המקצוע בחברה הם מוסמכים כראוי ובעלי ניסיון בתחום.

מה הם היתרונות של איטום קירות חיצוניים אצלנו?

חברת "שמיים עבודות בגובה" עוסקת מזה יותר מ-25 שנים בעבודות בגובה ובסנפלינג, ומתמחה בעבודות איטום קירות חוץ. בין אם מדובר בשירות איטום קירות חיצוניים בבניין גבוה ובין אם נדרש איטום קיר חיצוני בבית קרקע – בעלי המקצוע בחברה מוסמכים לכל סוגי עבודות האיטום, ומבצעים אותן בצורה מקצועית ויסודית.
כמו כן, אטימת קירות חיצוניים היא עבודה שדורשת דיוק רב וירידה לפרטים, שכן אם מפספסים חלק מסוים בקיר, האיטום אינו הרמטי וייתכן שלאחר זמן לא רב, יידרש שוב לבצע איטום קיר חיצוני נגד רטיבות. בעלי המקצוע שלנו מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי לשנים קדימה.

האם איטום קירות חיצוניים הוא פתרון יעיל?

איטום קירות חיצוניים לא מתייחס רק לסוג איטום אחד. לכל סוג קיר יש להתאים את סוג האיטום. לצורך כך, יש לזהות את סוג הקיר ולהבין את מקור הבעיה, ולהחליט איזו עבודת הכנה לבצע לפני ביצוע האיטום, באילו חומרים להשתמש לצורך האיטום וכדומה. למשל, ישנם קירות שעשויים מטיח בלבד, ישנם קירות שעשויים אבן, ישנם קירות מצופים קרמיקות, וישנם קירות שיש בהם גם שליכט. לכן, בעל מקצוע טוב יתאים את סוג האיטום לסוג הקיר.
ובמידה שמדובר בבעל מקצוע איכותי ומנוסה, אטימת קירות חיצוניים תהיה הפתרון היעיל לנזילות דרך הקירות החיצוניים. עם זאת, כאשר מדובר על איטום קיר חיצוני בבית קרקע, ייתכן שיהיה צורך לבדוק גם את הגג.

איך בוחרים חברה מקצועית לאיטום קיר חיצוני בסנפלינג?

אם יש לכם צורך בעבודת איטום קירות חוץ בגובה, ונדרש לכך איטום קיר חיצוני בסנפלינג, חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. ראשית, כדאי לבדוק את הוותק של החברה ועובדיה. ככל שהחברה ותיקה יותר, כנראה שהתוצאות שלה טובות יותר.
שנית, יש לבחון את ההכשרה המקצועית של העובדים. ככל שהם מוסמכים יותר והתעסקו עם יותר סוגים של קירות ועבודות איטום – כך ניתן לסמוך עליהם שיידעו לבצע את עבודת האיטום המתאימה למצב.

האם איטום קירות חיצוניים מתאים לכל הקירות?

סוג האיטום מותאם במיוחד לכל קיר חיצוני, לפי סוגו. בעל המקצוע יחליט, בהתאם לסוג הקיר ולמצבו, באיזה חומר איטום להשתמש, באיזו טכניקה כדאי להשתמש לצורך האיטום, איזו עבודת תשתית לבצע לקראת האיטום, וכדומה.

מחיר של איטום קירות חיצוניים

כאשר מדובר על עבודות איטום, המחיר משתנה מאוד מפרויקט לפרויקט. המחיר תלוי בכמה פרמטרים, כמו משך העבודה והמשאבים שנדרשו לצורך העבודה (כמות החומרים, שימוש בסנפלינג וכדומה). למשל, מחיר איטום קיר חיצוני בבית קרקע לא יהיה דומה למחיר איטום קירות חיצוניים בבניין תוך שימוש בסנפלינג.

"שמיים עבודות בגובה" הינה חברה שפועלת מעל 25 שנים בתחום העבודות בגובה, החל מניקוי וחיזוק, ועד שיפוצים ואיטומים. החברה עוסקת בכל סוגי העבודות בגובה בסנפלינג, ובעלי המקצוע בחברה עוברים הסמכות מקצועיות, והם מיומנים מאוד בעבודות הללו, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כל עובדי החברה עברו קורס מסודר ומעמיק בנושא העבודות בגובה, והם בעלי תעודת הסמכה לביצוע העבודות הללו. כל העבודות המבוצעות על ידי עובדי החברה נעשות באמצעות המכשור והציוד המתקדם והבטוח ביותר שקיים בשוק.
אם גיליתם רטיבות בבית שלכם או בבניין משרדים, או אם אתם זקוקים לניקיון חיצוני של הבניין או לכל עבודת אחרת שנדרש לה ציוד לעבודה בגובה – אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו, ולהיות רגועים ובטוחים שהעבודה תתבצע בצורה איכותית, מדויקת וחסרת פשרות.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם