אינסטלציה בסנפלינג

אינסטלציה בסנפלינג
אינסטלציה בסנפלינג

בעיות אינסטלציה שלא מטופלות כראוי יכולות להוביל לנזק עצום ולאסון למבנה. לכן חשוב לטפל מיידית בכל בעיה שעולה. אבל כשמדובר במבנים רבי קומות זה לא כל כך פשוט. צריך להגיע גם לאזורים גבוהים במיוחד, שלא רק שקשה להגיע אליהם, גם קשה לטפל בהם בגובה.
כיום יש פתרון: אינסטלציה בסנפלינג. הטיפול אמנם מורכב, אך כאשר הוא נעשה בידיים מקצועיות, מנוסות ומקצועיות, כמו בחברה שלנו, חברת שמיים עבודות בגובה, מדובר בפתרון הטוב והיעיל ביותר.
במאמר זה נעסוק בתהליך אינסטלציה בגובה באמצעות סנפלינג, מדוע הוא מהווה פתרון כל כך טוב, ואיך לבחור חברת אינסטלציה בסנפלינג.

כיצד מתבצע התהליך עבודות אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה הן מורכבות ומאתגרות יותר מעבודות אינסטלציה רגילות. לכן גם התהליך מתוכנן בצורה קפדנית ומדוקדקת, ומכיל כמה שלבים חשובים.
שני השלבים הראשונים מתבצעים לפני תחילת העבודה. בשלב הראשון, בודקים את תנאי הסביבה במקום. זה כולל את מצב המשטחים עליהם האינסטלטור יעמוד ומזג האוויר. בשלב השני, מכינים את ציוד הבטיחות לעבודה בגובה: קסדות, חגורות בטיחות, מיתרים ומערכות ניתוק נפילה.

רק בשלב השלישי מגיעים לביצוע העבודה. אינסטלטור סנפלינג מעגן את עצמו לגג המבנה. לאחר מכן, הוא גולש במורד המבנה במטרה לטפל בבעיה שאבחן, ולבצע עבודות כמו החלפת חלקים או תיקון צנרת. האינסטלטור משתמש במגוון טכניקות סנפלינג, תוך שמירה על כללי בטיחות, באמצעות ציוד מותאם סנפלינג, כמו ירידה בחבלים ואף טיפוס כדי להגיע למקומות הגבוהים.
שלב חשוב קורה באופן תקופתי, לפני ואחרי העבודה. אינסטלטור סנפלינג מחויב לעמוד בכללי בטיחות קפדנים וחמורים, ולכן הציוד שלו עובר בדיקות ותחזוקה תקופתית.

מי ומתי צריכים שירות אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה מתבצעות על ידי אינסטלטור סנפלינג בחלק החיצוני של מבנים גבוהים. בחלק החיצוני ניתן למצוא הרבה מאוד חלקים של אינסטלציה. כאלה שלעתים קרובות הרבה יותר פשוט להגיע אליהם בסנפלינג מבכל שיטה אחרת. למשל, תיקון מרזב. קשה יותר להגיע למרזב ותקן אותו כשיוצאים מתוך הבית, ולעתים אפילו בלתי אפשרי. עוד דוגמה היא החלפת צנרת, כזו שצמודה לחלק העליון של קיר במבנה גבוה.

כדאי מאוד לבצע פעולות וטיפולים של תחזוקה לצורך מניעת נזקים, במיוחד בגובה, בגלל הפוטנציאל בעיות אינסטלציה להחמיר, והאופי המורכב של תיקונים בגובה. אך לא תמיד זה מתאפשר, ואז צריך לבצע תיקונים שונים. זה יכול לקרות עקב סתימות, נזילות ודליפות, או פשוט התיישנות.

איך לבחור חברת אינסטלציה בסנפלינג שתתאים לך

כדי לבחור חברה המתמחה בשירות אינסטלציה בסנפלינג עליכם להתייחס לפרמטרים הבאים.
הראשון מביניהם הוא שהחברה תהיה מנוסה בעבודות מסוג אינסטלציה באמצעות סנפלינג. עבודות אלה מורכבות ומאתגרות יותר מעבודות אינסטלציה רגילה, גם מבחינה בטיחותית, ולכן יש לבחור חברה המציעה עבודות של אינסטלטור סנפלינג שמכיר ויודע את העבודה על בוריה.

הגורם השני הוא הכשרה, אישורים וביטוחים מתאימים לעבודה בגובה. רישיון לעבודה בגובה מטעם הגורמים המתאימים מעיד על כך שהעובדים קיבלו את ההכשרה הנכונה לעבוד בגובה בצורה מקצועית ומדויקת, תוך כדי שהם שומרים על עצמם.
חברה כזו גם תשמור על כל התקנות, התקנים והוראות השעה שקשורות לעבודה בגובה. אפשר לדעת שעובדיה הוכשרו כראוי לעבוד עם ציוד ואמצעי בטיחות נדרשים, שיעזרו להם לעבוד בצורה בטוחה ויעילה ככל האפשר בגובה.

הגורם השלישי הוא המלצות מלקוחות קודמים. לקוחות מרוצים מעידים על כך שהחברה היא מקצועית ומספקת את השירות של עבודות אינסטלציה בגובה ברמה האיכותית ביותר.

מה הם היתרונות של עבודות אינסטלציה בגובה אצלנו

היתרון המרכזי של עבודות אינסטלציה בגובה שלנו, בחברת שמיים עבודות בגובה, הוא שטיפול זה מאפשר לגשת בצורה מהירה ויעילה למערכות אינסטלציה הממוקמות בקירות גבוהים, כאלה שבשיטת אחרות לא היו נגישות.
היתרון השני הוא שלא צריך להשתמש בציוד יקר כמו במות נדנדה ומנופים, ובכך חוסכים בעלויות.
היתרון השלישי הוא שאנחנו שומרים על ביטחון ובטיחות באמצעות עמידה בכל תקני התעשייה ותקנות הבטיחות הרלוונטיות. הטיפול מבוצע על ידי אינסטלטור סנפלינג שעבר הכשרה מקיפה ויודע איך לשמור על בטיחותו ובטיחות הציוד שברשותו ומערכת האינסטלציה אותה הוא מתקן.

איך בוחרים חברה מקצועית לאינסטלציה בסנפלינג

הדבר הראשון אותו יש לבחור כשבוחרים חברה מקצועית לאינסטלציה בסנפלינג הוא ניסיון. כמה זמן החברה עוסקת באינסטלציה בסנפלינג?
הדבר השני הוא הכשרת העובדים בחברה: האם הם עוברים הכשרות כיצד לעבוד עם מערכות אינסטלציה במקומות גבוהים בצורה בטוחה?
הדבר השלישי הוא הקפדה על תקנות ותקני הבטיחות במלואם, תוך שימוש בציוד הבטיחות הרלוונטי והקריטי לעבודות מסוג זה.

מחיר של עבודות אינסטלציה בגובה (משתנה מפרויקט לפרויקט)

אין מחיר אחד לעבודות אינסטלציה בגובה. כשקובעים מחיר לעבודה, מתחשבים בסוג העבודה, המורכבות שלה והקומה בה היא מתבצעת. כן אפשר להגיד שמחיר עבודת אינסטלציה בגובה הוא זול יותר מאשר בשיטות אחרות, כמו מנוף או במת הרמה.

אינסטלציה בגובה

אינסטלציה בסנפלינג: רק בחברת שמיים עבודות בגובה

חברת שמיים עבודות בגובה מציעה מזה 25 שירותי עבודות בגובה מקצועיים, מקיפים ומובילים בתחומם. כחברה ותיקה ובעלת ניסיון, אנחנו מעסיקים צוות עובדים מקצועיים, מוכשרים ומיומנים, שיודעים איך להתנהל נכון בגובה ולבצע שירותי אינסטלציה באמצעות סנפלינג בצורה יעילה, מהירה ואיכותית, תוך הקפדה על תקני הבטיחות הנדרשים. כך העבודה מתבצעת בצורה חלקה ובמינימום תקלות.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם