הרחקת יונים בסנפלינג

הרחקת יונים בסנפלינג
הרחקת יונים בסנפלינג

יונים הן בין הציפורים הנפוצות ביותר בישראל והן נמצאות בכל עיר במדינה, בין אם קטנה יותר או פחות. ליונים, כמו למיני בעלי חיים נוספים, יש נטייה להימשך למקומות עירוניים בחיפוש אחר מזון ומים, ולכן אנחנו רואים יותר יונים ככל שהעיר יותר מתפתחת ומתקדמת.
יונים עלולות להיראות כציפורים אולי רק קצת לא נעימות, אבל בלתי מזיקות, אך זה לא לגמרי נכון. יונים יכולות להיות ציפורים שמשאירות אחריהן נזק רב למבנים, וגם יכולות לפגוע בבני אדם בצורה בריאותית, לכן חשוב מאוד להרחיק יונים ממקומות עבודה ובתי מגורים.

כיצד מתבצע התהליך הרחקת יונים בסנפלינג

הדרך היעילה ביותר לטפל בבעיה של יונים בבניינים גבוהים, שם לרוב הן מגיעות בחיפוש אחר אותו מזון ואוכל, ולעיתים אף מקימות קינים, היא הרחקת יונים בסנפלינג. בעזרת הסנפלינג, אנשי המקצוע יכולים להגיע גם לקומות הגבוהות ביותר בבניין ולבצע את עבודתם להרחקת יונים ולמניעת חזרתן.
כיוון שזו עבודה בגובה, דרוש בעל מקצוע מיומן שיודע כיצד לעבוד עם הנושא, ויודע כיצד לעשות את עבודתו בתנאים של גובה ולשמור על בטיחות. לכן, כאשר בוחרים את החברה המקצועית לטיפול בבעיית היונים, מומלץ לבחור חברה עם ניסיון, כדי להימנע ממפגעי בטיחות.

העובדים המקצועיים עוברים בין כל הקומות ובכל המקומות שבהן נמצאות היונים, ומתחילים בתהליך שלהם. תחילה, מעריכים את הנזק שעשו היונים לבניין, כיוון שיש אפשרות לגרימת נזק מהלשלשת והנוצות של היונים, במידה והבניין לא טופל כבר זמן רב.
לאחר מכן, מנקים העובדים את המקומות שהיונים היו בהן, מתקינים אמצעים למניעה של חזרת יונים למקום ואפשרות של קינון בבניין, ומבטיחים למעשה הרחקת יונים לצמיתות בעזרת הכלים הייחודיים שקיימים לבעלי המקצוע.

מי ומתי צריכים שירות הרחקת יונים בסנפלינג

שירותי הרחקת יונים נדרשים כאשר מדובר בבניין גבוה ובעל שימוש קבוע, ובו יש יונים שמגיעות אליו באופן קבוע ומלכלכות אותו בלשלשת ובנוצות שלהן. כיוון שיונים עלולות להשאיר מפגעים שונים בבניין ועלולות לסכן את בריאות הדרים או העובדים בו, חשוב מאוד לדאוג להרחקת יונים.
יונים עלולות להפיץ מחלות וחיידקים שיכולים להגיע גם לבני אדם ולהדביק אותם, וכן הן יכולות בעזרת הלכלוך הרב שהן משאירות, להפוך משטחים לחלקים או לא ראויים לשימוש, ולכן להזיק לבניין ולגרום לסכנת החלקה.

חשוב מאוד לדאוג להרחקת יונים מכל המקומות שבהן הן יכולות להימצא, הרחקת יונים מהמרפסת, הרחקת יונים מהגג של הבניין, הרחקת יונים ממרזבים וחללים פתוחים, הרחקה מחריצים בבניין צרכם הן יכולות להיכנס ועוד.
כמו כן, הרחקת יונים בסנפלינג באופן מקצועי ומיומן שכזה, יכול להועיל גם עבור הרחקת ציפורים נוספות שעלולות להגיע ולהזיק למבנה או להטריד ולסכן את בריאות ושלום המשתמשים באותו המבנה.

איך לבחור חברת הרחקת יונים בסנפלינג שתתאים לך

בבחירת חברה להרחקת יונים בסנפלינג יש להקפיד ולבחור בחברה מקצועית ובעלת רקורד של תוצאות איכותיות בלבד, זאת על מנת למנוע את החזרה של היונים והציפורים האחרון לבניין, ולהבטיח שנים של שקט וביטחון ממזיקים כמו יונים.
בנוסף לכך, חשוב לבחור בחברה שעובדת לפי תקנות הבטיחות ומקפידה על בטיחות עובדיה והבטיחות של הלקוחות, כדי להימנע מכל פגע מיותר שעלול לעלות בבריאות של אנשים, או בנזק שעלול להיווצר לבניין בעקבות העבודה.

חברת שמים עבודות בגובה

נעים להכיר, חברת 'שמים עבודות בגובה', חברה המתמחה בעבודות בגובה מכל הסוגים ובעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה, ותוצאות איכותיות ומובטחות.
אצלנו בחברה אפשר למצוא בעלי מקצוע ועובדים מיומנים במיוחד, שמקפידים על עבודה מדוקדקת ולפי התקן, ומטפלים בבעיות שקיימות אצלכם בבניינים במסירות וביעילות שאין שניות לה.

החברה משתמשת במכשור מתקדם וטכניקות שונות לביצוע העבודות השונות ומהגוונות, והיא בין החברות המובילות בשוק של עבודות בגובה בעזרת סנפלינג. בין העבודות שמבצעים אצלנו בחברה ניתן למצוא הרחקת יונים, תיקון אריחים, התקנת מרזבים, שיקום קירות חיצוניים, ניקוי חלונות ועוד עבודות רבות ממגוון תחומים שנעשות בגובה.
אם צצות בבניין המגורים או בבניין העבודה שלכם בעיות בטיחותיות, או שפשוט יש משהו שזקוק לשיפור וחידוש, אנחנו כאן להעניק לכם שירות מקצועי ומיומן ולשפר את הבטיחות והנראות של הבניין.

מה הם היתרונות של הרחקת יונים בסנפלינג אצלנו

מלבד העובדה שחברת 'שמים עבודות בגובה' היא חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בעבודות סנפלינג, קיימות סיבות נוספות ומהותיות עבורן כדאי לרכוש את שירותיה של חברה מקצועית למען עבודות בגובה.
תחילה, עבודה שניתן לעשות לבד בכוחות עצמכן, ועבודה שחברה מקצועית עושה, היא שונה מאוד זו מזו, כיוון שאדם פרטי מוגבל בידע שלו בנושא ואין לו את הכלים והחומרים הנדרשים להסיר את הנזק הקיים ולהבטיח הרחקה לאורך זמן רב.

דבר נוסף הוא הארכת משך החיים של הבניין. בעזרת תחזוקה מקצועית של חברה מיומנת, אפשר לשמר את הבניין בצורה איכותית יותר ולהבטיח את התחזוקה שלו לאורך זמן רב יותר, וכן לשפר את המצב הקיים.
לכן, כיוון שיונים יכולות לעשות נזק רב בהחלט לבניינים, מומלץ לא להתייחס לעניין בשאננות ולנסות לפתור לבד את הבעיה, אלא להשכיר חברה מקצועית שיודעת בדיוק מה היא עושה, ולהוריד את המועקה הזאת מעצמכם.

שיטות להרחקת יונים
שיטות להרחקת יונים

מחיר של הרחקת יונים בסנפלינג

מחיר של עבודת הרחקת יונים בסנפלינג משתנה בהתאם לדרישת הלקוח ולכמות העבודה שקיימת. בניין חדש יחסית שלא הספיק להינזק מיונים בצורה משמעותית, יכול להסתפק בניקוי לא מורכב מדי ובהתקנת אמצעים להרחקת היונים, אך בניין ישן יותר עם נזקים רבים יותר ידרוש מהחברה עבודה רבה יותר ומורכבת הרבה יותר.
לכן, מומלץ ביותר לפנות לחברה לקבלת הערכה על כמות העבודה והצעת מחיר בהתאם.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם