ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה
ניקוי חלונות בגובה

האובך חזר ואיתו כתמי האבק שמעכירים את הנוף הנשקף ממשרדכם? אם כן, ודאי תשמחו לשמוע כי חברת שמיים עבודות גובה מציעה שירותי ניקיון בגובה מקצועיים. במאמר הבא נציג לכם את שירותי הניקיון בגובה שאנו מציעים, עליהם ניתן למנות ניקיון בסנפלינג, טכניקות ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה, שטיפת חלונות בגובה ועוד.

כיצד מתבצע התהליך של ניקוי חלונות בגובה?

ראוי להדגיש כי לא כל חברת ניקיון ופוליש מבצעת שטיפת חלונות בגובה. זאת, מפני שמדובר בטכניקת ניקיון ייחודית שחברות רבות בוחרות להימנע ממנה. הסיבה לכך פשוטה – ניקיון בסנפלינג מצריך קבלת אישור מיוחד לעובד, ניסיון מתאים וכלים ייחודיים שמאפשרים ביצוע עבודות בגובה. כפועל יוצא, עליכם לוודא כי חברת הניקיון שאת שירותיה הזמנתם היא בעלת ניסיון עשיר בתחום הניקיון בסנפלינג.

ניקוי חלונות בסנפלינג הוא שיטת ניקוי ייחודית שבמסגרתה מנקה חלונות בסנפלינג נתלה מגג הבניין על מנת לנקות את חלונותיו. הניקוי מתבצע בעת שמנקה חלונות בגובה גולש במורד הבניין והמשגיח המקצועי נמצא על הגג או גולש אף הוא, כאשר למטה משגיח עובד נוסף ואף סוגר את מתחם העבודה מכניסה של אנשים תוך השגחה כי שום עצם אינו נופל בעת תהליך הניקוי.

מתי צריך לעשות ניקוי חלונות בגובה?

אם הבניין שלכם או בניין סמוך עבר שיפוץ לאחרונה, סביר להניח שהחלונות שלכם התלכלכו מאוד כתוצאה מעבודות הבנייה. כתמי צבע, אבק, או לכלוך פוגעים קשות במראה החלונות ומעכירים את חווית העבודה במשרד. במצב כזה, כדאי לפנות למנקה חלונות בסנפלינג, על מנת שישיב את החלונות לקדמותם.
ראוי להדגיש כי ניקוי חלונות בגובה לאחר שיפוץ הוא לא רק עניין אסתטי – הוא אף שומר על בריאות דיירי הבניין. לכלוך וכתמים עלולים להזיק לחלונות לאורך זמן, ואף לגרום להתפתחות עובש ופטריות שעלולים לגרום לליקויים בריאותיים בטווח הארוך. ניקוי יסודי יסיר את כל הלכלוך ויחזיר לחלונות את המראה הנקי והמבריק שלהם.

יתרה מזאת, ניקוי חלונות לאחר שיפוץ עשוי לחסוך זמן וכסף בטווח הארוך. לכלוך שהצטבר על החלונות לאורך זמן רב מקשה על ניקוי עתידי, ואף עלול לגרום נזק שידרוש תיקון יקר. כפועל יוצא, ניקוי יסודי לאחר השיפוץ יבטיח שחלונות המבנה יישארו נקיים לאורך זמן, וידרשו ניקיון בתדירות נמוכה יותר.

ניקוי חלונות בסנפלינג אבחון וטיפול

ככלל, שיטת ניקוי החלונות בסנפלינג נכללת תחת קטגוריית העבודות בגובה, ביחד עם שיטות אחרות, כמו במות הרמה, פיגומים וכיוצא באלה. במקרים מסוימים, אף אם החלונות שאותם מעוניין הלקוח לנקות ממוקמים בקומה גבוהה, ישנה אפשרות לבצע עבודות ניקיון גם על בסיס שיטות ניקוי אחרות. אף על פי כן, שיטת ניקוי החלונות בסנפלינג נחשבת לשיטה המומלצת ביותר.

הסיבה לכך טמונה בגמישות ששיטה זו מציעה. מנקה החלונות בגובה גולש באופן גמיש על גבי הבניין, ולכן באפשרותו להגיע לכל קומה בבניין ולכל פינה על גבי החלון. התוצאה היא חלונות מבריקים במיוחד ותוצאות שנשמרות לאורך זמן. בנוסף לכך, בניגוד לשיטות ניקיון אחרות בגובה כמו ניקוי באמצעות מוט המתופעל מן הקרקע, ניקיון בסנפלינג מתבצע בצורה יסודית ביותר.

לכן, תהליך האבחון הקודם לניקוי חלונות בסנפלינג מתחלק לשני אספקטים נפרדים. תחילה, יש לבחון האם החלונות שאתם מעוניינים לנקות אינם נגישים (לרוב, מפני שהם ממוקמים בקומה גבוהה במיוחד). שנית, יש לקחת בחשבון את העדפתכם האישית. במידה שאתם מעוניינים בתוצאות מושלמות שנשמרות לאורך זמן, ניקוי בסנפלינג הוא האפשרות המתאימה ביותר עבורכם.

חברת שמיים עבודות גובה מציעה שירותי אבחון וטיפול עבור ניקוי חלונות בסנפלינג, שבמסגרתם מתבצעת סקירה מקיפה של המבנה, תוך בחינת גובהו, מורכבות העבודה הצפויה ועוד. על בסיס תוצאות הסקירה, נכין תוכנית עבודה מפורטת אשר תכלול את שיטת הניקוי שבה ייעשה שימוש, הציוד שיידרש על מנת להשלים את תהליך הניקוי ותכנון זמנים מפורט. לאחר מכן, נדאג לקבל את כלל האישורים הנדרשים לצורך ביצוע עבודות בגובה. לבסוף, נדאג לבצע את עבודות הניקוי בצורה מקצועית, מהירה ויעילה במיוחד.

לבחור חברת ניקוי חלונות בגובה שתתאים לך

ניקוי חלונות בגובה הוא משימה מורכבת הדורשת מיומנות, ניסיון וציוד מתאים. כפי שציינו לעיל, ניקיון בגובה משתייך לקטגוריית העבודות בגובה, המצריכה קבלת אישור מיוחד מן הרשויות. כתוצאה מכך, בחירת חברת ניקוי חלונות לא נכונה עלולה להוביל לתוצאות לא מספקות, ואף לסכנה בטיחותית.
לכן, חשוב במיוחד לבחון מבעוד מועד את הניסיון והמוניטין של החברה שבשירותיה אתם מעוניינים להיעזר. בתוך כך, יש לוודא כי החברה פועלת מספר שנים בתחום ובעלת ניסיון מוכח בביצוע עבודות ניקוי חלונות בגובה. בנוסף, חשוב להביע התעניינות בשיטות העבודה של החברה. האם היא עושה שימוש בניקוי בסנפלינג, ניקוי באמצעות במות הרמה, ניקוי באמצעות מנוף וכיוצא באלה.

כל כמה זמן צריך לעשות ניקוי חלונות בסנפלינג?

השאלה כל כמה זמן צריך לעשות ניקוי חלונות בסנפלינג היא שאלה מורכבת, ולכן אין לה תשובה אחת נכונה. דבר אחד בטוח – ניקוי חלונות בתדירות גבוהה טומן בחובו יתרונות רבים. ראשית, ניקוי חלונות מקנה תחושה נעימה לחלל שבו בוצעה העבודה, מפני שחלונות נקיים ומבריקים מאפשרים כניסת אור טבעי למבנה ומקנים בו תחושה נעימה יותר. בנוסף, ניקוי חלונות תדיר מסייע רבות לבריאות, שכן לכלוך, אבק ופיח המצטברים על החלונות עלולים לגרום לאלרגיות ולקשיי נשימה.

ככלל אצבע, תדירות מינימום לניקיון חלונות בגובה היא פעם בארבעה חודשים. במידה שאין ביכולתכם לאמץ את ההמלצה האמורה משיקולי לוגיסטיקה או תקציב, כדאי להיצמד לניקיון דו שנתי.

האם עבודות ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה הוא פתרון יעיל?

למרות השם המבהיל, שיטת ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה אינה מהווה פתרון ניקוי מסובך כלל ועיקר. במסגרת שיטה זו, מנקה חלונות עומד מתחת למבנה שבו נערכות פעולות הניקוי ומחזיק במוט טלסקופי ארוך במיוחד אשר נוצר במיוחד עבור ניקוי חלונות בגובה. מוט זה מתנשא לגובה עשרות מטרים ומכיל צינור אשר מתיז מים בלחץ גבוה במיוחד על מנת לנקות את החלונות. המים הניתזים אינם מי ברז סטנדרטיים, כי אם מים מזוקקים נטולי אבנית. לכן, אין כל צורך בייבוש של החלון, שכן לא יצטברו עליו כתמי אבנית.

מה הם היתרונות של ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה שלנו?

טכנולוגיית האוסמוזה ההפוכה שלנו מסננת את המים ברמה מולקולרית, ומסירה מהם 100% מהמלחים, המינרלים והזיהומים. כתוצאה מכך, ניתן להשיג באמצעותה ניקוי יסודי ומבריק יותר של החלונות, ללא כתמים או פסים, מבלי שמתעורר כל צורך בניקוי החלונות. כמו כן, ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה הינו חסכוני במים בהשוואה לשיטות ניקוי אחרות, מפני שאין צורך להשתמש בחומרי ניקוי כימיים, שגורמים לרוב להגברת צריכת המים.

בנוסף לאמור לעיל, ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה נחשב לידידותי במיוחד לסביבה, לאור היעדר השימוש בחומרי ניקוי כימיים הנחשבים למזיקים הן לסביבה והן לבריאות. לבסוף, שיטת הניקוי באוסמוזה הפוכה מתאימה לכל סוגי החלונות, בין אם המדובר בחלונות גדולים במיוחד או בחלונות הממוקמים בקומה גבוהה.

איך בוחרים חברה מקצועית לביצוע ניקוי חלונות בגובה?

בניגוד לבחירה בחברת ניקיון סטנדרטית, שמהווה משימה פשוטה למדי, ניקוי חלונות בסנפלינג דורש ביצוע מחקר מקיף יותר, לאור האתגרים הבטיחותיים שהוא טומן בחובו. לכן, חובה לבחון מראש האם לכל עובדי החברה שבה אתם מעוניינים לבחור יש אישור לעבודה בגובה מטעם משרד התמ"ת וכן אישור בטיחות לצורך עבודה בגובה מטעם משרד הכלכלה. כמו כן, חשוב לבדוק מראש אילו פרויקטים ביצעה החברה בעבר. בתוך כך, כדאי לבחון האם החברה עבדה בבניינים הדומים במאפייניהם לבניין שאותו אתם מבקשים לנקות. בדיקה נוספת שאין להפריז בחשיבותה בעת בחירת חברה לניקוי חלונות עוסקת בכיסוי הביטוחי שממנו נהנים העובדים השונים בחברה. חשוב לבדוק מבעוד מועד כי כל אחד מעובדי החברה מבוטחים כהלכה וכי נעשה שימוש בציוד מקצועי ותקין. זכרו כי בניקוי חלונות בסנפלינג אין אפשרות להשוות בניין מסוים למשנהו. זאת, מפני שלכל בניין יש מבנה ייחודי שעשוי להשפיע על משך העבודה ועל מחירה. כפועל יוצא, יש לקבל את הצעת המחיר מחברת הניקוי רק לאחר שבחנה את המבנה וביצעה את כלל הבדיקות הרלוונטיות.

עד כמה ניקוי חלונות בסנפלינג באמת מחדש את המראה?

התשובה היא חד משמעית כן! ניקוי בסנפלינג מאפשר גישה לכל פינה של החלון, גם במקומות שקשה להגיע אליהם באמצעות סולם או מוטות טלסקופיים. כתוצאה מכך, ניתן להסיר את כל הלכלוך, האבק והכתמים מהחלונות, ולהשיג מראה נקי ומבריק ללא סימני כתמים, פסים וכן הלאה. בנוסף לכך, ניקוי חלונות בסנפלינג תורם אף לשיפור התחושה השוררת במבנה שבו בוצעה עבודת הניקיון.

האם ניקוי חלונות בגובה מתאים לכל סוגי הבניינים?

ככלל, ניקוי חלונות בסנפלינג מתאים למגוון רחב של מבנים, לרבות מגדלי ענק משרדיים, אולמות תצוגה ואיצטדיונים, ואף עבור בנייני מגורים קטנים. אף על פי כן, ככלל, ניקוי חלונות בסנפלינג מתאים פחות למקרים שבהם יש צורך בניקוי חלל גדול במיוחד, מפני שבסופו של דבר, מספר מועט של עובדים מבצעים את העבודות. כמו כן, ניקוי חלונות בסנפלינג פחות יעיל עבור בתים פרטיים, שם אין מגבלה משמעותית על ניקוי חלונות סטנדרטי.

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג
ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג

מחיר של ניקוי חלונות בגובה

המחיר של ניקוי חלונות בגובה משתנה מפרויקט לפרויקט ותלוי במגוון רחב של גורמים, כמו גודל השטח שבו יפעל מנקה חלונות בגובה, מיקומם של החלונות (בקומה גבוהה או נמוכה), מורכבות העבודה, שיטת הניקוי שבה נעשה שימוש, מיקום הפרויקט וכיוצא באלה. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו.

אנו ב"שמיים עבודות גובה" מציעים מגוון רחב של שירותי עבודות גובה בסנפלינג, עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום. צוות העובדים שלנו מיומן ומקצועי, ובעל תעודות הסמכה רלוונטיות. אנו מבצעים עבודות גובה מתקדמות תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר בשוק וכן תוך הקפדה על בטיחות מירבית. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר.

מה קראנו עד עכשיו?

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם